Zielone szkoły

Zajmujemy się również organizacją  tzw. „zielonych szkół”, bazując na wieloletnim doświadczaniu w tej branży. Współpracujemy z Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Porębie Wielkiej (https://dwdz.n-soft.pl/) , czyli placówką oświatową, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz właściwą pod względem prawnym organizację wypoczynku.

Jest to nasza baza wypadowa, miejsce, które ułatwia realizację programu pod względem wyposażenia, możliwości, a także przyjaznej atmosfery.

Dlatego zapraszamy w Gorce, w pobliże Beskidu Wyspowego, do Gorczańskiego Parku Narodowego, gdzie w promieniu 70 km znajduje się Zakopane - Tatry, Szczawnica - Pieniny, Kraków -Wawel, Zator - Energylandia. 

Nasza oferta obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, program, opiekę wychowawców, instruktorów, przewodników górskich podczas organizacji zajęć.

Proponujemy „wypady” trzydniowe.

Pierwszy dzień to zajęcia integracyjne – team building, zabawy z chustą Klanza, ognisko -  połączone z pieczeniem kiełbasy, rozpalaniem ognia, robieniem popcornu, nocny wypad w góry lub biegi na orientację czyli elementy survivalu.

Dzień drugi  to dzień super activ: zajęcia na ściance wspinaczkowej, zajęcia z łukami  Archer Tag oraz kulami Bumper Ball, na zakończenie dnia: just dance/karaoke/dyskoteka.

Dzień trzeci to dzień relaksu: wizyta w GPN – zwiedzanie multimedialnej wystawy, relaks na termach Gorce, zajęcia sportowe, gry i zabawy ruchowe. A jeśli czas nam na to pozwoli malujemy flagi do bitwy w grze terenowej, która na pewno się Wam spodoba. Nie zabraknie również tatuaży brokatowych, henny, malowania na streczu, foli bąbelkowej, warsztatów: majsterkowicza, pierwszej pomocy.

 Możemy dla Was również zorganizować dzień wycieczkowy i wtedy do wyboru zabieramy Was w Pieniny, Tatry lub Gorce.

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie  i nuda na pewno się nie uda.

 

*Jeśli chcielibyście wybrać się w inne miejsce, to mamy dla Was kilka propozycji:

 

ZAPRASZAMY!

 

Odwiedź nas

(+48) 888 179 903

(+48) 502 176 293

www.abcgames.pl